Menu Social Media

DOM STANDARDOWY

4BUM

To niewielka, ale bardzo funkcjonalna i wygodna przyczepa stacjonarna, która idealnie sprawdzi się jako miejsce do wynajęcia. Domek mobilny 4Bum został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić jego mieszkańcom maksymalny komfort i wygodę, niezależnie od miejsca, w którym się znajduje.

4Bum to świetna propozycja dla osób chcących wynająć wygodne i funkcjonalne miejsce na wakacje lub krótki pobyt.

DETALE

Wchodząc do domku znajdziemy się w dużej przestrzeni salonu, która jest centralnym punktem mieszkania.

Z salonu mamy dostęp do czterech pokoi, z których każdy jest w pełni wyposażony i dostosowany do potrzeb mieszkańców. Pierwsze pomieszczenie na lewo od wejścia to duży aneks kuchenny ze wszystkimi niezbędnymi urządzeniami i akcesoriami kuchennymi, takimi jak płyta grzewcza, lodówka, zlew oraz szafki kuchenne. Obok kuchni znajduje się pokój dziecięcy, który jest idealny dla dwójki dzieci. W pokoju tym znajdują się dwa osobne łóżka, stolik nocny, szafki wiszące nad łóżkami oraz dwie szafy z wieszakami.

W salonie znajduje się również szafka z wieszakiem, szafka z kuchenką, małe biurko oraz szafka RTV. Po drugiej stronie salonu znajduje się sypialnia, która jest przestronna i wygodna. W sypialni znajduje się szafka wisząca oraz stoliki nocne, które pozwalają w łatwy i przystępny sposób przechowywać niezbędne rzeczy. Obok sypialni znajduje się w pełni wyposażona łazienka, w której znajduje się prysznic, umywalka i toaleta.

Wnętrze domku zostało starannie zaprojektowane i wyposażone, aby zapewnić mieszkańcom maksymalny komfort i wygodę.

4Bum posiada:
- pokój dziecięcy
- sypialnie
- salon centralny
- aneks kuchenny
- łazienka

WIDOK MODELU

Od lewej pokój dziecięcy i aneks kuchenny, salon, sypialnia i łazienka.

GALERIA

STWÓRZ WŁASNY MODEL

Jeśli szukasz 4Bum, ale potrzebujesz wprowadzić pewne zmiany, nic nie stoi na przeszkodzie, aby stworzyć i zamówić własny model!

kontakt:

telefon / email

office@kunertgroup.eu

tel. +48 606 609 477 EN/PL

tel. +48 668 309 281 EN/PL

tel. +49 17632894156 DE/PL

ADRES:

KUNERT MOBILE HOMES

ul. Piwonii 41, Nowe Bielice

760039 Biesiekierz

NIP: 499-066-18-88

KRS: 0000891428