Menu Social Media

DOM PREMIUM

ARCAN

Domek mobilny Arcan to nowoczesna i elegancka konstrukcja, która cieszy się dużą popularnością na rynku. Jego cechą charakterystyczną jest otwarta kuchnia, która została częściowo ukryta w korytarzu. Jej zastosowanie spowodowało poszerzenie ciągu komunikacyjnego, co czyni ten dom jeszcze bardziej komfortowym w codziennym użytkowaniu.

W ofercie Arcan znajduje się wiele szaf i szafek, które zostały zaprojektowane w taki sposób, aby w pełni wykorzystać wolną przestrzeń w pomieszczeniach. Dzięki temu łatwo i wygodnie przechowasz wszystkie niezbędne przedmioty, nie zajmując przy tym dodatkowej przestrzeni. Dzięki temu jest to idealny wybór dla osób potrzebujących większej przestrzeni.

DETALE

Po wejściu do domu znajdujemy się w przedłużonym korytarzu, co daje poczucie przestronności i swobody.

Pierwszym pomieszczeniem, na które natrafiamy, jest łazienka, która jest bardzo dobrze zaprojektowana. Posiada wysokie, szerokie i głębokie meble, w których wygodnie pomieścisz wszystkie niezbędne przedmioty. Umywalka, podwieszana toaleta i prysznic umieszczone są w odpowiednich odstępach, co zapewnia komfort korzystania z łazienki.

Obok łazienki znajduje się duża sypialnia z w pełni zabudowaną szafą nad łóżkiem i szafą naprzeciwko. Ułatwia to przechowywanie ubrań
I inne rzeczy.

Kolejnym pomieszczeniem jest pokój dziecięcy, w którym również znajdują się meble zabudowane nad łóżkami oraz stolik nocny. Jest to świetne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi, ponieważ dzieci mają własną przestrzeń, w której mogą swobodnie bawić się i odpoczywać.

W ciągu komunikacyjnym znajduje się dobrze wyposażona kuchnia. Posiada dużą ilość szafek i rozwiązań, co ułatwia przechowywanie sprzętów kuchennych i produktów spożywczych.

Na końcu ciągu komunikacyjnego znajduje się salon, który jest bardzo przestronny i jasny dzięki dwóm dużym oknom, z czego jedno posiada wyjście na balkon. W salonie można odpocząć i spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi.

Arkan posiada:
- od 10x4 do 15x4,8
- sypialnia
- pokój
- łazienka
- aneks kuchenny
- poszerzony korytarz
- salon

W tym modelu istnieje możliwość dowolnej konfiguracji każdego z pomieszczeń.

WIDOK MODELU

Od lewej strony salon z balkonem i dużą witryną. W zabudowie aneks kuchenny, pokój dziecięcy, sypialnia i łazienka.

GALERIA

STWÓRZ WŁASNY MODEL

Jeśli szukasz Arcan, ale potrzebujesz wprowadzić pewne zmiany, nic nie stoi na przeszkodzie, aby stworzyć i zamówić własny model!

kontakt:

telefon / email

office@kunertgroup.eu

tel. +48 606 609 477 EN/PL

tel. +48 668 309 281 EN/PL

tel. +49 17632894156 DE/PL

ADRES:

KUNERT MOBILE HOMES

ul. Piwonii 41, Nowe Bielice

760039 Biesiekierz

NIP: 499-066-18-88

KRS: 0000891428