Menu Social Media

DOM PREMIUM

NOVA

Jako model premium posiada wiele wysokich przeszkleń, co pozwala na naturalne doświetlenie pomieszczeń i przestrzeni wewnątrz domu mobilnego. Charakterystyczne dla tego domu są także 2 lub 3 występy elewacyjne, które nadają mu nowoczesny i ponadczasowy wygląd.

Nova posiada dwie duże sypialnie, co jest idealne dla rodziny lub pary. Łazienka jest wspólna, co jest praktyczne i wygodne, a osobna toaleta pozwala na większą elastyczność w korzystaniu z pomieszczeń. Pomieszczenie gospodarcze to ważny element domu mobilnego, który pozwala zachować porządek. Duży przeszklony salon to idealne miejsce na relaks i spędzenie czasu z rodziną lub przyjaciółmi.

DETALE

Domek mobilny Nova to nowoczesna konstrukcja zapewniająca komfort i funkcjonalność. Po wejściu do domu korytarz prowadzi nas do dwóch sypialni, w każdej z nich znajdziemy duże łóżko, meble oraz pojemną szafę. Obie sypialnie połączone są łazienką, co sprawia, że ​​jest to praktyczne rozwiązanie dla pary lub rodziny z dziećmi. Aranżacja każdej sypialni jest dowolna, istnieje możliwość zmiany aranżacji obu pomieszczeń pod indywidualne potrzeby każdego klienta. Łazienka wyposażona jest w zabudowaną umywalkę i prysznic. Dodatkowo na korytarzu znajduje się osobna toaleta, w której znajduje się toaleta podwieszana oraz skromna umywalka.

Na końcu korytarza znajduje się przestronny i jasny salon z aneksem kuchennym. W aneksie kuchennym znajdziemy całe niezbędne wyposażenie, a w przypadku odpowiedniej długości salonu możemy zamontować wyspę kuchenną. Domek mobilny Nova posiada również pomieszczenie gospodarcze, do którego można dostać się drugimi drzwiami z zewnątrz budynku. Istnieje możliwość wykonania lub dodania kolejnego wejścia od wewnątrz w celu uzyskania dodatkowego dostępu do pomieszczenia gospodarczego. Dzięki nowoczesnemu wyglądowi i funkcjonalnemu rozkładowi dom mobilny Nova jest idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących praktycznego i wygodnego miejsca do życia.

Masz nowe:
- 13,5 x 4 (minimalny zalecany rozmiar)
- sypialnia
- sypialnia 2 lub pokój dziecięcy
- Wspólna łazienka
- osobna toaleta
- pomieszczenie gospodarcze
- salon
- aneks kuchenny
- duże, wysokie przeszklenia
- nowoczesny wygląd

W tym modelu istnieje możliwość dowolnej konfiguracji każdego z pomieszczeń.

WIDOK MODELU

Po prawej stronie znajduje się oddzielne pomieszczenie gospodarcze. Po wejściu do domu pierwszym pomieszczeniem do którego mamy dostęp jest sypialnia, z której możemy przejść do łazienki. Z łazienki możemy przejść do kolejnej sypialni dziecięcej, która może być także kolejną sypialnią dla dwojga. Będąc na korytarzu mamy dostęp do osobnej toalety. Na samym końcu znajduje się duży salon z aneksem kuchennym.

GALERIA

STWÓRZ WŁASNY MODEL

Jeśli szukasz Nova, ale potrzebujesz wprowadzić pewne zmiany, nic nie stoi na przeszkodzie, aby stworzyć i zamówić własny model!

kontakt:

telefon / email

office@kunertgroup.eu

tel. +48 606 609 477 EN/PL

tel. +48 668 309 281 EN/PL

tel. +49 17632894156 DE/PL

ADRES:

KUNERT MOBILE HOMES

ul. Piwonii 41, Nowe Bielice

760039 Biesiekierz

NIP: 499-066-18-88

KRS: 0000891428