Menu Social Media


DOM STANDARDOWY

PRIMAVERA

Jest bestsellerem w naszej firmie ze względu na funkcjonalne rozwiązania i tradycyjny wygląd. Standardowy układ pomieszczeń zapewnia wygodę i komfort mieszkańcom. Primavera to model uniwersalny, który można dostosować pod każdym względem indywidualnie do klienta.

Po wejściu do domu znajdziemy się w korytarzu połączonym z aneksem kuchennym. W salonie duża witryna okienna i drzwi balkonowe. Aneks kuchenny wyposażony jest w kuchenkę gazową, zlew, lodówkę i szafki kuchenne.
Domek mobilny Primavera to idealne rozwiązanie dla rodzin lub par, które szukają wygodnego i funkcjonalnego miejsca do życia.

DETALE

Pierwszym pomieszczeniem, do którego mamy dostęp zaraz po wejściu do domu, jest w pełni wyposażona łazienka. Posiada wbudowaną umywalkę, prysznic i toaletę. Łazienka jest bardzo funkcjonalna i wygodna, dzięki czemu można swobodnie skorzystać z toalety lub wziąć prysznic.

Następnie mamy dostęp do dużej sypialni, która oferuje bardzo wygodne miejsce do spania. Znajduje się w nim szerokie łóżko, szafki nocne, szafy wiszące oraz garderoba. Sypialnia jest bardzo przestronna i jasna, co sprzyja odpoczynkowi i regeneracji.

Kolejnym pomieszczeniem jest pokój dziecięcy, który jest bardzo funkcjonalny i praktyczny. Znajdują się w nim dwa łóżka, szafki wiszące i stolik nocny. Pokój dziecięcy jest idealny dla rodzin z dziećmi, gdyż zapewnia wygodne miejsce do spania oraz miejsce do zabawy i nauki.

Tuż obok wejścia znajduje się również aneks kuchenny, który można dostosować indywidualnie do klienta. Aneks kuchenny oferuje wszystkie niezbędne sprzęty oraz miejsce do przygotowywania posiłków. Zawiera lodówkę, kuchenkę, zmywarkę i szafki kuchenne.

Sercem Primavery jest duży salon, który oferuje przestrzeń do odpoczynku i relaksu. W salonie stała witryna okienna, okno oraz drzwi balkonowe. Dzięki temu salon jest bardzo jasny i przestronny, co sprzyja odpoczynkowi i relaksowi. W salonie znajdują się wygodne sofy oraz stolik kawowy, który pozwala komfortowo spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi.

Wiosnę masz:
- sypialnie
- pokój dziecięcy
- łazienka
- salon
- korytarz z aneksem kuchennym

W tym modelu istnieje możliwość dowolnej konfiguracji każdego z pomieszczeń.

WIDOK MODELU

Od lewej strony salon, korytarz z aneksem kuchennym, pokój dziecięcy, sypialnia i łazienka.

GALERIA

STWÓRZ WŁASNY MODEL

Jeśli szukasz Primavery, ale potrzebujesz wprowadzić pewne zmiany, nic nie stoi na przeszkodzie, aby stworzyć i zamówić własny model!

kontakt:

telefon / email

office@kunertgroup.eu

tel. +48 606 609 477 EN/PL

tel. +48 668 309 281 EN/PL

tel. +49 17632894156 DE/PL

ADRES:

KUNERT MOBILE HOMES

ul. Piwonii 41, Nowe Bielice

760039 Biesiekierz

NIP: 499-066-18-88

KRS: 0000891428