Menu Social Media

DOM STANDARDOWY

SKYROS

To idealne rozwiązanie dla osób poszukujących wygodnego i nowoczesnego miejsca do zamieszkania lub wypoczynku. Domy te charakteryzują się nowoczesnym wyglądem i funkcjonalnym układem pomieszczeń.

Skyros posiada dwie duże sypialnie oraz salon, co pozwala na swobodne zamieszkanie większej rodziny lub grupy przyjaciół. Elewacja domu mobilnego Skyros jest dwukolorowa, co nadaje mu nowoczesny wygląd i wyróżnia się na tle innych domków mobilnych.

DETALE

Zaraz po wejściu znajdziesz się w szerokim korytarzu prowadzącym do 4 pokoi.

Pierwszym pomieszczeniem, na które natrafisz w drodze do łazienki, jest sypialnia. To miejsce, w którym zapewniony jest spokojny sen w wygodnym łóżku. Sypialnia wyposażona jest w wiszące szafki, szafki nocne oraz pojemną szafę.

Kolejnym pomieszczeniem jest łazienka, która zapewnia prywatność i komfort podczas wykonywania codziennych rytuałów. Znajdziesz tam podwieszaną toaletę, umywalkę i kompaktowy prysznic.

Obok sypialni znajduje się pokój dziecięcy z dwoma oddzielnymi łóżkami, szafkami wiszącymi i stolikiem nocnym. To idealne miejsce dla dzieci, które zapewnia komfort i prywatność podczas snu.

Na korytarzu i w salonie znajduje się duży aneks kuchenny, w którym znajduje się wszystko, co niezbędne, aby korzystanie z kuchni było wygodne i przyjemne. Aneks kuchenny wyposażony jest w lodówkę, płytę grzejną, zlew oraz szafki na naczynia i przybory kuchenne.

Salon to przestrzeń, która pozwala na relaks, zabawę czy spotkania towarzyskie. W salonie znajduje się szerokie okno zapewniające dostęp światła dziennego oraz wyjście na balkon, dzięki któremu można cieszyć się pięknymi widokami.

Skyros posiada:
- sypialnie
- pokój dziecięcy
- łazienka
- duży aneks kuchenny
- wyposażony salon
- wyjście na balkon
- nowoczesny wygląd
- płaski dach

WIDOK MODELU

Od lewej strony salon z wyjściem na balkon, duży aneks kuchenny, pokój dziecięcy, sypialnia i łazienka

GALERIA

STWÓRZ WŁASNY MODEL

Jeśli szukasz Skyros, ale potrzebujesz wprowadzić pewne zmiany, nic nie stoi na przeszkodzie, aby stworzyć i zamówić własny model!

kontakt:

telefon / email

office@kunertgroup.eu

tel. +48 606 609 477 EN/PL

tel. +48 668 309 281 EN/PL

tel. +49 17632894156 DE/PL

ADRES:

KUNERT MOBILE HOMES

ul. Piwonii 41, Nowe Bielice

760039 Biesiekierz

NIP: 499-066-18-88

KRS: 0000891428